Andrzejki we Lwowie

25-lecie EUROTROPS

O miejscowości:

Lwów – pełen kwitnących kasztanów w licznych parkach wiosną, tętniący życiem i imprezami w lecie, nastrojowy jesienią i tajemniczy w zimowej scenerii zachęca do refleksji podczas spacerów przez cały rok. Tygiel kulturowy i narodowy spowodował, że rangę miasta doceniają różne obrządki chrześcijańskie, które we Lwowie mają swoje katedry – kościół rzymskokatolicki, ormiański i grekokatolicki.

W programie:

28.11. – 21:00   Zbiórka – parking przy Palmiarmi, ul. Piaskowa Zielona Góra. Odjazd. W czasie podróży przewidziane postoje.

Lwów: Uniwersytet Lwowski, Opera Lwowska, Wały Hetmańskie, pomnik Adama Mickiewicza, hotel George, ul. Akademicka- Kawiarnia Szkocka, w której bywali słynni matematycy lwowscy- Banach i Ulam, Rynek, Ratusz, Katedry Łacińska i Ormiańska, Kościół Dominikanów. W trakcie zwiedzania przerwa na posiłek we własnym zakresie w samoobsługowej restauracji Pyzata Chata- kuchnia ukraińska, Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt. Obiadokolacja z imprezą integracyjną i muzyką na żywo.

Opcjonalnie: NOCNY LWÓW

01.12. – Powrót w godzinach nocnych.

UWAGA !!!

Realizacja programu dodatkowo płatna: ok. 150zł/os.

Czas na Ukrainie +1h czasu polskiego. Minuta rozmowy telefonicznej – 5zł. Zalecamy wyłączenie transferu danych na smartfonach.

DODATKOWE INFORMACJE:

  1. Obowiązkowe, ważne co najmniej 0,5 roku paszporty!!!
  2. Czas przejazdu z Zielonej Góry do Lwowa to około 13 godzin z postojem na granicy (790km)
  3. Informacje ze strony https://granica.gov.pl/index_wait.php?p=u&v=pl&k=w pokazuje 100% płynność przejazdu przez granicę.
  4. Granicę przekroczymy w miejscowości w zależności od natężenia ruchu ( Medyka lub Krościenko).

Termin: 29.11.-01.12.2019

Cena podstawowa: 449 zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem (WC, barek, klimatyzacja), 2 noclegi w pokojach dwuosobowych, 2 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL 10000Euro i NNW 15000zł Signal Iduna.

Zarezerwuj wycieczkę