Andrzejki w Szwajcarii

INTERLAKEN- BERNO- AVANCHES!!

O miejscowości:

LAUTERBRUNNEN – Miejscowość leżąca na wysokości 796 m n.p.m. w przepięknej dolinie wyżłobionej przez lodowiec uznawanej za najpiękniejszą dolinę polodowcową na świecie, otoczona stromymi pionowymi ścianami skalnymi, z których spadają liczne wodospady (72). Z miejscowości rozciągają się niepowtarzalne widoki na zamykające dolinę szczyty osiągające wysokość 4000 m n.p.m. Do terenów narciarskich można łatwo dotrzeć korzystając z kolejek szynowych mających swoje stacje bezpośrednio w miejscowości. 

Pokażemy Wam:

Top Ski Region-Jungfrau Joch- ALPY BERNEŃSKIE polecany przez nas rejon, leżący u podnóża szczytów Monch 4099 m n.p.m., Jungfrau 4158 m n.p.m. i Eiger 3970 m n.p.m. ze względu na wspaniałe widoki i niepowtarzalne trasy zjazdowe corocznie przyciąga tysiące narciarzy z ponad 70 krajów, co czyni z tej okolicy najbardziej kosmopolityczne miejsce w Alpach. Ale nie tylko narciarze mają swój raj- Region Jungfrau przyciąga setki tysięcy turystów zarówno wiosną, latem jak i jesienią, bo jest co podziwiać i jest co zwiedzać- Choćby zapierający dech w piersiach 700 metrowy, opiewany w wierszu Wolfganga Goethego Wodospad Staubbach, czy wjazd kolejką na szczyt Jungfrau- Top of Europe 3500 m.n.p.m.

Berno- stolicę Szwajcarii, przepiękne średniowieczne miasto nad rzeką Aare,

Avanches– miasteczko średniowieczne z amfiteatrem z czasów rzymskich,

Interlaken– miasteczko dwóch jezior z piękną starówką.

Zakwaterowanie:

HOTEL STAUBBACH ** – Położony w centrum miejscowości, 300 metrów od stacji kolei szynowej i linowej z której łatwo można dostać się na tereny narciarskie lub do Interlaken. Hotel oddalony jest zaledwie o 300 m od jednego z najwyższych i najsłynniejszych wodospadów na świecie – Staubbach o wysokości ponad 300m. Miejsce to, budzące zachwyt, było opiewane w XIX wieku przez Goethego. Hotel oferuje noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, w pokojach rodzinnych (pokój dla dorosłych i pokój dla dzieci ze wspólną łazienką) 2 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki.    www.staubbach.com

Wyżywienie:

3 razy dziennie – śniadanie w formie bufetu, prowiant na cały dzień [wraz z herbatą do własnego termosu] i obiadokolacja.

Kawa i herbata dostępna przez cały dzień w hotelu.

Obiekt jest w całości wynajęty do naszej dyspozycji łącznie z kuchnią, dlatego gwarantujemy obfite, smaczne polskie posiłki. Możliwe dokładki 🙂

ZNIŻKI

  • 3 i 4 osoba w pokoju – 100 PLN

UWAGA!!!

Płatne dodatkowo:

-Kolacja andrzejkowa i bal andrzejkowy przy muzyce mechanicznej + ¼ litra wina- 25 CHF/os.

– Opłata z tytułu Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, na podstawie rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21.11.2016r.: 10 zł/os.  

– Jedynka – 200zł/os.

Termin: 25-29.11.2020

CENA: od 1199zł

Cena obejmuje: 3 noclegi, transport z Polski (liczony na trasie Zielona Góra – Lauterbrunnen – Zielona Góra), opieka pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu, ubezpieczenie KL do kwoty 20000 € i NNW do 15000 zł, OC 30000 €.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish