CZARNA GÓRA - STRONIE ŚLĄSKIE - KOTLINA KŁODZKA

4 dni szkolenia narciarskiego i snowboardowego dla początkujących i zaawansowanych

O okolicy:

Czarna Góra to położony w Masywie Śnieżnika jeden z najnowocześniejszych kompleksów wyciągów i tras zjazdowych w Polsce, wybudowany według najlepszych alpejskich standardów. Łączna długość tras narciarskich, o różnej skali trudności to 10 kilometrów, w większości sztucznie dośnieżanych.

Do dyspozycji narciarzy: 3 koleje linowe ( 2. 4. i 6. osobowe) i 8 wyciągów narciarskich o długości od 74 m. (baby lift) do 1114 m. ( w tym 2 tzw. szybkie). Snowpark dla snowboardzistów.

W infrastrukturze ośrodka znajduje się również parking na 900 samochodów, liczne punkty gastronomiczne oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
Według badań ankietowych Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej wykonanych w 10 stacjach narciarskich w Polsce, nartostrady w ośrodku Czarna Góra zostały ocenione najwyżej pod względem różnorodności oraz przygotowania. Ośrodek zdobył również nagrodę „Dolnośląski Klucz Sukcesu” w kategorii „Najlepszy ośrodek sportu”.


Jedną z głównych atrakcji jest jazda nocna- najdłuższa trasa zjazdowa z Czarnej Góry (ponad 2 kilometry) jest oświetlona i dostępna codziennie w godzinach 17.00-21.00 !!

4 dni szkolenia narciarskiego i snowboardowego dla początkujących i zaawansowanych w grupach 10- osobowych, hala sportowa, basen, profesjonalne zawody narciarskie na zakończenie obozu.

Fun i zabawa, nagrody i medale.

HIT – NOCNA JAZDA LUXTORPEDĄ! SNOWTUBING!

Zakwaterowanie: Stronie Śląskie

Ośrodek Sportowy Menos –  pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, stołówka, sala TV, nad rzeką wiata grillowa. Basen i hala sportowa w odległości 30 m. www.hotelmenos.com

UWAGA!!!

– wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: 200zł (narty/snowboard,buty,kije)

– karnet narciarski 4 dniowy (od poniedziałku do czwartku włącznie)

  • 420 zł/4 dni, dzieci do 13 lat,
  • 445 zł/4 dni, osoby powyżej 13 lat (rocznik 2010 i młodsze)

Uwaga: ceny karnetów zostaną potwierdzone przez Ośrodek Czarna Góra 01.12.2022!

Termin: 05.03-10.03.2023, 12.03- 17.03.2023

CENA: 1549 zł

Cena obejmuje: 5 noclegów, przejazd autokarem, ubezpieczenie,3 posiłki dziennie, transfery na stoki narciarskie, szkółka narciarska i snowboardowa, zajęcia na pływalni pod okiem ratownika i instruktora (uwaga – OBOWIĄZKOWE CZEPKI!), zajęcia sportowe na hali: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, gry i zabawy ruchowe, opieka pedagogiczna 24/h.

Przyjazd do Stronia: niedziela w godzinach południowych, obiad, wypożyczenie sprzętu, kolacja, basen, hala.

Ostatniego dnia – w piątek 10.03 – po śniadaniu – zajęcia na hali sportowej lub na basenie, uroczyste zakończenie obozu, wręczenie nagród, obiad. Po obiedzie o godzinie 13.00 – wyjazd do Zielonej Góry. Powrót około 18.00.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish