CZARNA GÓRA - STRONIE ŚLĄSKIE

Szkolenie narciarskie, hala sportowa, basen, zawody, fun i zabawa, nagrody i medale

O okolicy:

Czarna Góra to położony w Masywie Śnieżnika najnowocześniejszy kompleks wyciągów i tras zjazdowych w Polsce, wybudowany według najlepszych alpejskich standardów. Łączna długość tras narciarskich, o różnej skali trudności, to ok. 10 kilometrów w większości sztucznie naśnieżana.
Do dyspozycji narciarzy są 3 koleje linowe i 8 wyciągów narciarskich o długości od 74 m. (baby lift) do 1114 m., oraz snowpark dla snowboardzistów. W infrastrukturze ośrodka znajduje się również parking na 900 samochodów i liczne punkty gastronomiczne. Na szczycie Czarnej Góry znajduje się wieża widokowa, na którą wstęp jest bezpłatny. Dalej wytyczona, interesująca trasa turystyczna prowadzi do schroniska na hali i na szczyt Śnieżnika (1425 m n.p.m.).

Zakwaterowanie: Stronie Śląskie

Ośrodek Sportowy Menos – pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, stołówka, sala TV. Nad rzeką wiata grillowa. Basen i hala sportowa w odległości 30 m. www.hotelmenos.com

UWAGA!!!

Realizacja programu płatna dodatkowo:

  • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: 250zł (narty/snowboard, buty, kije)
  • Skipass narciarski- 5 DNI:
    • 605 zł/ 5 dni, dzieci do 13 lat
    • 530 zł/ 5 dni, młodzież 13-18 lat
  • Lodowisko (opcja)- wstęp + wypożyczenie łyżew: 40zł
  • Snowtubbing (opcja)- 60zł (5 zjazdów).

CENY Z SEZONU 2022/2023, mogą lekko ulec zmianie.

CENA: 2099zł
1999 zł – cena dla grup min. 10 osób

Cena obejmuje: 6 noclegów, przejazd autokarem, 3 posiłki dziennie, transfery na stoki narciarskie, szkółka narciarska i snowboardowa, zajęcia na pływalni pod okiem ratownika i instruktora, zajęcia sportowe na hali: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, gry i zabawy ruchowe, tenis stołowy, opieka pedagogiczna 24/h.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish