CZARNA GÓRA - STRONIE ŚLĄSKIE - KOTLINA KŁODZKA

ZIMOWY OBÓZ ALL INCLUSIVE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

O okolicy:

Czarna Góra to położony w Masywie Śnieżnika najnowocześniejszy kompleks wyciągów i tras zjazdowych w Polsce, wybudowany według najlepszych alpejskich standardów. Łączna długość tras narciarskich, o różnej skali trudności, to ok. 10 kilometrów; w większości sztucznie dośnieżana.

Do dyspozycji narciarzy są 3 koleje linowe (w tym 2. i 4. osobowe) i 8 wyciągów narciarskich o długości od 74 m. (baby lift) do 1114 m. ( w tym 2 tzw. szybkie) oraz snowpark dla snowboardzistów. W infrastrukturze ośrodka znajduje się również parking na 900 samochodów i liczne punkty gastronomiczne.
Według badań ankietowych Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej wykonanych w 10 stacjach narciarskich w Polsce, nartostrady w ośrodku Czarna Góra zostały ocenione najwyżej pod względem różnorodności oraz przygotowania. Ośrodek zdobył również nagrodę „Dolnośląski Klucz Sukcesu” w kategorii „Najlepszy ośrodek sportu”.
Na szczycie Czarnej Góry znajduje się wieża widokowa, na którą wstęp jest bezpłatny.

Dalej wytyczona, interesująca trasa turystyczna prowadzi do schroniska na hali i na szczyt Śnieżnika (1425 m n.p.m.).

Zakwaterowanie: Stronie Śląskie

Centrum Sportu i Rekreacji – pokoje 3,4,5,6 osobowe-część z własnym węzłem sanitarnym, oraz 1 pokój 8 osobowy z łazienką. W budynku : świetlica, stoły tenisowe, hala sportowa, basen- 25m.

Ośrodek Sportowy Menos –  pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, stołówka, sala TV, nad rzeką wiata grillowa. Basen i hala sportowa w odległości 30 m. www.hotelmenos.com

UWAGA!!!

Realizacja programu płatna dodatkowo:

– wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: 240zł (narty/snowboard,buty,kije)

– karnet narciarski:

  • 500zł/6 dni, dzieci do 13 lat,
  • 580zł/6 dni, młodzież 13-18 lat.

– MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BONU TURYSTYCZNEGO 500zł

– W PRZYPADKU LOCKDOWNU ZWROT DOKONANYCH WPŁAT

NOWA OBNIŻONA CENA

CENA: 1799zł

CENA: 1999zł

Cena obejmuje: 7 noclegów, przejazd autokarem, 3 posiłki dziennie (jeden w postaci prowiantu na stok), podwieczorek, transfery na stoki narciarskie, szkolenie narciarskie i snowboardowe,zajęcia na pływalni pod okiem ratownika i instruktora, zajęcia sportowe na hali: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, gry i zabawy ruchowe, tenis stołowy, sporty walki, opieka pedagogiczna 24/h, snowtubing, zawody, nagrody i medale.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish