KOŚCIAN

Piracka przygoda

W programie:

Przyjazd do Kościana.

Realizacja programu „Z piratami dookoła świata”. Dzieci zostają przywitane przez gospodarza placu, a następnie kierują się na spotkanie z Piratami. Piraci ubierają dzieci w kamizelki asekuracyjne, wsiadają na tratwę i rozpoczną podróż ku poszukiwaniu zaginionego skarbu.

Piraci mają pierwszą część mapy i dzieci z czasem odnajdują pierwsze wskazówki, które są ukryte przy miniaturach budowli świata. Doprowadzają one grupę do nieznanego lądu. Dzieci spotykają tam kolejnych animatorów: Karaibów. Odczytane im są kolejne wskazówki i zdobywają dyplom poszukiwacza skarbu, będący przepustką do kolejnego etapu poszukiwania. Po pewnym czasie po dzieci przypływają Indianie z ostatnią częścią mapy. Ponowna podróż tratwą kończy się tam, gdzie się zaczęła – w głównej wiosce i to tam ukryta jest ostatnia informacja wskazująca miejsce ukrycia skarbu. Grupa odnajduje skarb, dzieli się nim i przechodzi do tzw. „Cyrku”, gdzie odbywa się Mini Disco Show czyli taniec z LALKĄ.

 

Program ma charakter zarówno relaksacyjny jak i edukacyjny. Dzieci poznają miniatury budowli świata, ich krótki opis i lokalizację. Program wymaga od dzieci aktywnego udziału i zaangażowania. Daje możliwości wykazania się sprawnością fizyczną, spostrzegawczością,
a także umiejętnością współpracy.

 

Opcja 1: ognisko z pieczeniem kiełbasek (kiełbaska, bułka, musztarda, keczup) – płatne dodatkowo 10 zł/os.

Opcja 2: zestaw obiadowy – płatny dodatkowo 15 zł/os.

 

Wizyta w Sali Zabaw.

 

Powrót i rozwiązanie wycieczki.

Termin:

do ustalenia

Cena od: 79 zł

Przy zamówieniach wyjazdów grupowych cena wyliczana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt.

Zarezerwuj wycieczkę