TENIS ZIEMNY + SPORTY RÓŻNE + WYCIECZKI = OBÓZ MŁODZIEŻOWY

HARRACHOV - KARKONOSZE - CZECHY

O miejscowości:

HARRACHOV –  miasteczko położone w czeskich Karkonoszach, 2 km od przejścia granicznego w Jakuszycach. Piękne szlaki górskie dla pieszych i rowerzystów, zimą trasy zjazdowe i biegowe dla narciarzy, basen odkryty Zakouti, bowling, wypożyczalnie sprzętu sportowego, dyskoteki, restauracje, sklepy sportowe i z pamiątkami dopełniają całości i powodują, że Harrachov jest jedną z najpopularniejszych, karkonoskich destynacji turystycznych.

Więcej na stronie: www.harrachov.cz

Zakwaterowanie:

Chata v Zakouti – klimatyczny, mały rodzinny pensjonat (40 miejsc), położony w ślicznym zakątku Harrachova, tuż przy kortach tenisowych i 50 metrowym, odkrytym basenie, a równocześnie bardzo blisko centrum miasteczka. Obiekt dysponuje pokojami 2,3,4 osobowymi, oraz jednym pokojem 7-8 osobowym. Toalety i prysznice na korytarzach, do dyspozycji świetlica z tv sat, kuchnia, na terenie ośrodka basen, korty tenisowe, mini golf, stoły do ping ponga, mini bar.

https://chata-v-zakouti.penzion.cz/galerie

Terminy:

25.06. – 02.07.2023,

02.07. – 09.07.2023,

09.07. – 16.07.2023

Cena: 2249 zł/os.

Cena obejmuje:  transport autokarem, noclegi z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja), ubezpieczenie NNW KL Signal Iduna Polska S.A., opiekę profesjonalnej kadry instruktorskiej i pedagogicznej, zajęcia sportowe: tenis stołowy, badminton, mini golf, siatkówka, nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego, korzystanie z basenu w Harrachovie, wycieczki i wstępy do obiektów: Liberec- IQ PARK- Centrum Nauki, AQUAPARK BABYLON LIBEREC, Ścieżka w Koronach Drzew- Janskie Laznie, ZOO Safari- Dvur Kralove.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish