OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY Z NAUKĄ GRY W TENISA (ALL INCLUSIVE)

HARRACHOV / KARKONOSZE - CZECHY

O miejscowości:

HARRACHOV– miasteczko położone w czeskich Karkonoszach, 2 km od przejścia granicznego w  Jakuszycach. Piękne szlaki górskie dla pieszych i rowerzystów, zimą trasy zjazdowe i biegowe dla narciarzy, basen odkryty Zakouti, bowling, wypożyczalnie sprzętu sportowego, dyskoteki, restauracje, sklepy sportowe i z pamiątkami dopełniają całości i powodują, że Harrachov jest jedną z najpopularniejszych, karkonoskich destynacji turystycznych. Więcej na stronie: www.harrachov.cz

Zakwaterowanie:

Chata v Zakouti – klimatyczny, mały rodzinny pensjonat (40 miejsc), położony w cichym i bezpiecznym zakątku Harrachova, ale bardzo blisko jego centrum. Obok pensjonatu 4 korty tenisowe, boisko, stoły do ping ponga, mini golf, bar, oraz basen odkryty 50 m. Do dyspozycji pokoje 2,3,4- osobowe i jeden 7-8 osobowy, łazienki i toalety na korytarzach, świetlica z tv sat, kuchnia.

https://chata-v-zakouti.penzion.cz/galerie/

UWAGA !!!

MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI BONÓW TURYSTYCZNYCH!

Zaliczka przy zapisach: 500zł/os. Wpłata całej kwoty za obóz do 31.05.2022.

Termin: 27.06.-05.07.2022  (9 dni)

Cena: 2180zł/os.

 

Termin: 17.07.-24.07.2022 (8 dni)

Cena: 2080zł/os.

Cena obejmuje: 

Transport autokarem, noclegi z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja), ubezpieczenie NNW KL Signal Iduna Polska S.A., opiekę profesjonalnej kadry instruktorskiej i pedagogicznej, zajęcia sportowe: tenis stołowy, badminton, mini golf, siatkówka, nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego, korzystanie z basenu w Harrachovie, wycieczki i wstępy do obiektów: Liberec- IQ PARK- Centrum Nauki, Karpacz- Park Wodny TROPIKANA Hotel Gołębiewski, Świeradów- SKY-WALK- spacer koronami drzew, Szklarska Poręba- Park Dinozaurów.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish