Paryż - Bruksela

W programie:

Dzień 1
Wyjazd z  Gorzowa Wlkp.  o godz. 05.00. Przejazd przez Zieloną Górę, zbiórka parking przy Palmiarni, ulica Piaskowa, godzina 06:30. Przejazd przez Niemcy i Belgię.

Przyjazd do Paryża w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 

Dzień 2                                                                                                                    

Śniadanie w hotelu. Przejazd do centrum Paryża. Zwiedzanie miasta: wyspa Cite z Katedrą Notre Dame, Dzielnica Łacińska z Sorboną, Panteonem, Ogrodami i Pałacem Luksemburskim. Wizyta w Luwrze – największym muzeum świata. Następnie Pałac Kardynalski, Hale i Centrum Pompidou.  Następnie przejazd do centrum Paryża, spacer Alejami Elizejskimi  do Łuku Tryumfalnego. Plac Zgody. Centrum Pompidou.   Powrót do hotelu. Nocleg.

 

Dzień 3               

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Muzeum Impresjonistów, dzielnica XXI wieku – la Defense, pałac królewski w Wersalu, dzielnica czerwonych świateł (okolice Placu Pigalle), słynne kabarety oraz Bazylika Sacre Coeur z placem malarzy na najwyższym wzniesieniu stolicy Francji.  Rejs statkiem po Sekwanie.  Wieczorny objazd miasta autokarem.  Powrót do hotelu. Nocleg.

 

Dzień 4                                                                                                                          

Śniadanie.  Zwiedzanie słynnej nekropolii z grobami znanych Polaków – Cmentarz Pere Lachaise, Pałac Inwalidów – Grób Napoleona. Przejazd na Plac Trocadero, spacer pod wieżę Eiffela. Wjazd na wieżę, podziwianie panoramy Paryża. Następnie wyjazd w kierunku Brukseli.  Po drodze możliwość zakupów w centrum handlowym.  W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu.. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 

Dzień 5                                                                                                                                   

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu.  Przyjazd do centrum Brukseli. Zwiedzanie stolicy Królestwa Belgii i Parlamentu Europejskiego: symbol miasta – Atomium, piesze zwiedzanie miasta (Katedra, Grande Place z Ratuszem Miejskim, Manneken Pis, Pałac Królewski oraz budynki parlamentu europejskiego). W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Polski. Powrót około północy – w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

UWAGA!!!

Realizacja programu płatna dodatkowo:

  • Wstępy do zwiedzanych obiektów należy przeznaczyć kwotę 70 Euro
  • Koszt 3 kolacji w Paryżu / dla chętnych /- ok.30 Euro za 3 kolacje.

Termin:

01.05 – 05.05.2018

Cena: 1250zł

Cena obejmuje: transport autokarem z klimatyzacją, barkiem, video i toaletą; 4x nocleg: 3x w hotelu w Paryżu, 1x w Brukseli, pokoje 2,3 – osobowe z łazienkami; śniadania po każdym noclegu w hotelu; usługi pilota i przewodnika; ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu.

Zarezerwuj wycieczkę