KOLONIA Z AKTYWNYM WYPOCZYNKIEM

POBIEROWO

O miejscowości:

Pobierowo to nadbałtycka miejscowość wypoczynkowa należąca do przepięknych terenów Wybrzeża Rewalskiego. Morski horyzont, sąsiaduje tu z piaszczystymi krajobrazami (z 400 metrowym kąpieliskiem, wielokrotnie wyróżnianym Błękitną Flagą, świadczącą o czystości wód), wydmami, klifami, pachnącymi lasami sosnowymi i zadbanymi ulicami miasteczka.

Ramowy program półkolonii dostępny w biurze oraz mailowo.

Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie grupy w ośrodku wczasowym „KALA”, położonym w centrum Pobierowa w odległości ok 200m. od pięknej, piaszczystej plaży, otoczonym zielenią i drzewami. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleks sportowo-rekreacyjny, oraz z hala sportowa. http://www.owkala.pl/ 

Do dyspozycji naszej grupy 6- osobowe domki kempingowe o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym. Wyżywienie w stołówce na terenie ośrodka. Śniadanie i obiadokolacja w formie stołu szwedzkiego. W obiekcie znajdują się: stoły do ping – ponga, plac zabaw dla dzieci, punkt medyczny, wypożyczalnia rowerów, wi-fi. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

 

UWAGA!!!

WYJAZD: 30.07.2022 godzina 07:00, parking przy szkole w Przylepie.

POWRÓT: 06.08.2022 w godzinach popołudniowych, j.w.

Termin: 30.07.-06.08.2022

CENA: 1899zł

Cena obejmuje: 7 noclegów, wyżywienie (śniadanie bufet, lunch pakiet, obiadokolacja bufet, woda przez cały dzień), dojazd autokarem, wypożyczalnia rowerów, boisko wielofunkcyjne do piłki siatkowej, koszykowej i nożnej, hala sportowa z nawierzchnią parkietową o wymiarach 36×18 m, ubezpieczenie uczestników obozu w firmie Signal Iduna, opieka medyczna (lekarz w uzasadnionych przypadkach, pielęgniarka na miejscu), opieka ratownika morskiego, zajęcia sportowe i rekreacyjne prowadzone przez profesjonalną kadrę, PARK LINOWY, WYCIECZKA ROWEROWA DO NIECHORZA: wejście na Latarnię Morską, WYCIECZKA ROWEROWA DO TRZĘSACZA: ruiny kościółka i wstęp do multimedialnego Muzeum Dziejów Ziemi, WYCIECZKA AUTOKAROWA DO MIĘDZYZDROJÓW i Rezerwatu Żubrów.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish