Najpiękniejsze miejsca nad Bałtykiem

ŚWINOUJŚCIE - MIĘDZYZDROJE

O miejscowościach:

Świnoujście położone jest na kilkudziesięciu wyspach, w otoczeniu licznych rozlewisk, cieśnin morskich
i bogatej przyrody, o trans granicznym  położeniu, z granicą lądową z Niemcami i morską ze Skandynawią. Uznane i popularne uzdrowisko, dzięki unikatowemu mikroklimatowi, bogatym złożom mineralnych surowców leczniczych, słynące pięknem najszerszej, czystej i bezpiecznej plaży, odznaczonej trzykrotnie wyróżnieniem „Błękitna Flaga”. Znajduje się tu unikatowy zespół fortyfikacji i najwyższej na polskim wybrzeżu oraz jednej z najwyższych na świecie latarnia morska.

 

Międzyzdroje to jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów polskiego wybrzeża. Przepiękne, szerokie plaże, zadbane parki i moc atrakcji przyciągają tu nie tylko celebrytów. Malownicze położenie na wyspie Wolin, na skraju Parku Narodowego, wśród niezwykłych krajobrazów i w sprzyjającym mikroklimacie przyciąga tu turystów z kraju i zagranicy.

W programie:

W programie:

Dzień 1
05:00   Zbiórka, odjazd.

Przejazd do Świnoujścia – przeprawa promem do centrum miasta.

Zakwaterowanie w pensjonacie.

Czas wolny, plażowanie.

Dla chętnych spacer do przejścia granicznego Świnoujście-Ahlbeck – istniejące do 2007 roku.

Obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie. Wykwaterowanie.

Przejazd do Międzyzdrojów: Promenada Gwiazd, spacer po molo, czas wolny, plażowanie

15:30 Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd ok. 20:00.

UWAGA !!!

PROPOZYCJE ZWIEDZANIA DODATKOWO PŁATNE:

  • LATARNIA MORSKA – najwyższa tego typu budowla nad Bałtykiem, a także jedna z najwyższych na świecie. Jej wysokość sięga blisko 65 metrów, a samo światło wyniesione jest 68 metrów nad poziom morza.
  • FORT GERHARDA – jedno z niewielu w Europie żywych muzeów, gdzie turyści mogą na chwilę przenieść się w czasie! I na własnej skórze poczuć smak wojskowej służby.
  • Bilet łączony FORT GERHARDA i PODZIEMNE MIASTO – sieć podziemnych korytarzy łączących kilka wielkich schronów, ukrytych pod nadmorskimi wydmami.
  • MIĘDZYZDROJE – Gabinet Figur Woskowych – figury sławnych postaci współczesnych i historycznych.

Termin: do ustalenia

Cena podstawowa: od 249 do 289 

Cena: 249 zł/os. min. 40 os. płacących

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w domu wczasowym, 1 śniadanie serwowane, 1 obiadokolacja serwowana, ubezpieczenie Signal Iduna.

 

Cena: 289 zł/os. min. 40 os. płacących

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w ośrodku wypoczynkowo-wczasowym o podwyższonym standardzie z miejscem do biesiadowania i grillowania, 1 śniadanie bufet, 1 obiadokolacja bufet, ubezpieczenie Signal Iduna.

Zarezerwuj wycieczkę