SYLWESTER 2022/2023

HARRACHOV - ZABAWA DO BIAŁEGO RANA

O miejscowości:

HARRACHOV– miasteczko położone w czeskich Karkonoszach, 2 km od przejścia granicznego w  Jakuszycach. Piękne szlaki górskie dla pieszych i rowerzystów, zimą trasy zjazdowe i biegowe dla narciarzy, słynna skocznia narciarska Mamut, wodospad Mumlava, wypożyczalnie sprzętu sportowego, dyskoteki, restauracje, sklepy sportowe i z pamiątkami dopełniają całości i powodują, że Harrachov jest jedną z popularniejszych, karkonoskich destynacji turystycznych. Więcej na stronie: www.harrachov.cz 

Zakwaterowanie:

HOTEL FIT& FUN***+ https://hotelfitfun.cz/ 

Odnowiony, po pełnej rekonstrukcji Hotel Fit& Fun jest położony w Harrachovie, w dzielnicy Rýžoviště. Kompleks hotelowy posiada 166 pokoi, restaurację mogącą pomieścić do 400 osób,  windę oraz parking.

Kompleks hotelowy oferuje szeroką gamę  atrakcji tj.  wellness z  basenem oraz 2 saunami suchą i parową, whirlpool, a także masaże lecznicze i relaksacyjne ( na zamówienie). Sale konferencyjne, na których można prowadzić różnego rodzaju zajęcia,  bowling z torami do gry w  kręgle, bilardem, cymbergajem i grami zręcznościowymi, w tym z trenażerem do kręgli (płatne dodatkowo).

Termin: 30.12-01.01.2023r.

CENA: 1199 zł

Cena obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje z winem białym, czerwonym i piwem all inclusive do godz.21.00. Zabawa  sylwestrowa do ostatniego klienta! Bogate menu, kapela na żywo w restauracji oraz disco w pubie przy muzyce mechanicznej prowadzonej przez DJ.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish