Termy w Burgu

O obiekcie:

Spreewald Therme w miejscowości Burg  to solankowe baseny termalne, których źródło znajduje się dokładnie pod termami a solanka wypływa z głębokości 1.350 metrów. W strefie kąpieli solankowych Term Szprewaldzkich znajduje się 8 basenów kąpielowych o różnej temperaturze wody i stężeniu soli  a także basen zewnętrzny z prądami wodnymi. Lecznicze działanie soli i minerałów łagodzi bóle pleców,  problemy skórne oraz choroby dróg oddechowych. Pośrodku strefy solankowej stoją dwie tradycyjne beczki na ogórki służące do kąpieli parowych oraz inhalacji solankowych.

W programie:

W programie:

9:45  Zbiórka Przy Gazowni 30, Zielona Góra (siedziba EUROTROPS).

10:00 Odjazd.

12:30 Pobyt w Termach Szprewaldzkich (4h) – to solankowe baseny termalne, których źródło znajduje się dokładnie pod termami, a solanka wypływa z głębokości 1350 metrów. Kompleks posiada 8 basenów kąpielowych zewnętrznych i wewnętrznych o różnej temperaturze wody i stężeniu soli. Na terenie znajduje się również strefa saun „SaunaGarten”, która obejmuje sauny fińskie, aromatyczne sauny parowe oraz saunę z kominkiem, a także podwodne gejzery, grzyby, rwąca rzeka. Wody termalne wpływają leczniczo na choroby dróg oddechowych, serca, krążenia oraz choroby reumatyczne, a także bóle pleców. Można tu zaznać relaksu i odprężenia.

Na terenie basenu znajduje się kawiarnia i restauracja.

Powrót w godzinach wieczornych do Zielonej Góry.

UWAGA !!!

Realizacja programu płatna dodatkowo: wstęp do term – 27€/os. (baseny + sauny)

https://spreewald-therme.de/de/men-infos/preise.html

Termin: 19.10.2019

16.11.2019

Cena: 89 zł/os.

Cena obejmuje: transport, ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna (w Polsce i w Niemczech), opiekę pilota – przewodnika, parking.

Zarezerwuj wycieczkę