WŁOCHY - PASSO TONALE

Obóz narciarski / wczasy narciarskie w hotelu na stoku

Tereny narciarskie:

Region narciarski Adamello obejmuje Passo Tonale: trasy położone na wysokości od 1883 m n.p.m., do 2681 m n.p.m. są doskonałym terenem dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy, lodowiec Presena: trasy położone na wysokościach od 1845 m.n.p.m do 3069 m.n.p.m polecamy bardziej zaawansowanym oraz Pontedilegno i Temu (4 nowe wyciągi krzesełkowe oddane na sezon zimowy 2006 r.) z trasami które zadowolą każdego. Pomiędzy Passo Tonale a Pontedilegno działa połączenie kolejką gondolową, dzięki czemu łączna długość połączonych tras narciarskich wynosi ponad 100 km obsługiwanych przez ponad 30 wyciągów. Opisywane stacje narciarskie wchodzą w skład słynnego regionu Val di Sole (Dolina Słońca). Prawdziwym wyzwaniem dla narciarzy jest zjazd czarną trasą z lodowca do Passo Tonale. Opis terenów narciarskich na stronie www.adamelloski.com

Zakwaterowanie:

CHALET ALPINO**+ położonym 30m od stoku narciarskiego na przełęczy Passo Tonale, 1,5 km od centrum kurortu. Hotel oferuje pokoje 2 – 5 osobowe z łazienkami, TV. Posiłki serwowane są w restauracji hotelowej, do dyspozycji gości również bar i narciarnia.

Dopłaty:

700zł – pokój jednoosobowy,

100 € – profesjonalne szkolenie pod okiem instruktora – 10 godzin lekcyjnych (dla klientów indywidualnych).

Realizacja programu płatna dodatkowo:

  • Skipass 252 euro dorośli, 180 euro młodzież urodzona po 30.04.2006r.
  • Kaucja zwrotna w wysokości 5 Euro
  • Taksa klimatyczna 1,5 Euro/os powyżej 14 lat/doba.

UWAGA!

POKOJE PRZED WYJAZDEM NALEŻY POSPRZĄTAĆ.

Możliwość ubezpieczenia wyjazdu od kosztów rezygnacji (ok.5%).

Termin: 03.02-12.02.2023

CENA: 2699zł

Cena obejmuje: zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie – kuchnia polska, smaczna i obfita (lunch pakiety uczestnicy przygotowują sobie samodzielnie z bufetu śniadaniowego), ubezpieczenie narciarskie SKI do kwoty 30 tysięcy euro (Signal Iduna), przejazd autokarem na trasie Zielona Góra – Tonale – Zielona Góra, opieka pedagogiczna na stoku i w hotelu dla młodzieży uczestniczącej we wczasach bez rodziców.

Zarezerwuj wycieczkę

EnglishGermanCzechFrenchItalianSpanishRussianPolish