TURCJA - ALANYA

wczasy all inclusive z przelotem

O miejscowości:

Alanya – to spore miasto, z dużą liczbą miejsc wartych zobaczenia. W dzień „indywidualisty” można tu spacerować po zielonych parkach z fontannami, zwiedzić wielką jaskinię, wdrapać się na potężną twierdzę, skąd rozpościera się wspaniały widok, a przy okazji zrobić olbrzymie zakupy. W dniu „szaleństwa” można skorzystać z szerokiej gamy sportów wodnych, pograć w tenisa czy skoczyć na bungee lub udać się na zwariowany rafting czy jeep safari, by poczuć adrenalinę we krwi. Za to w nocy koniecznie trzeba sprawdzić swoje umiejętności taneczne w niezliczonych dyskotekach i klubach, gdzie zabawa trwa do białego rana. W dniu „weterana” po prostu odpoczywać na plaży czy w hotelu i pozwalać, by żarliwi kelnerzy nie spoczęli ani przez chwilę, szczególnie w hotelach typu all inclusive. Na koniec, w dniu „odkrywcy”, pojechać na wspaniałą wycieczkę, choćby do jednego z najpiękniejszych cudów na-tury na Ziemi – Kapadocji.

Zakwaterowanie:

Hotel MY HOME RESORT ***** / ALL INCLUSIVE 24HWspaniały hotel dla rodzin! Położony na wzgórzu schodzącym łagodnie do morza i pięknej, piaszczystej plaży z bezpłatnym serwisem. Trzy baseny, w tym jeden ze zjeżdżalniami, bogaty program animacji i urozmaicona kuchnia oraz piękne, przestronne pokoje to jego główne atuty. Magiczne miejsce, w którym czas płynie spokojnie i beztrosko. Można się tu rozkoszować pięknem, smakiem i zapachem Turcji.

UWAGA !!!

Realizacja programu płatna dodatkowo: 100 zł/os.:

– koszt wizy

Termin:

11.05. – 18.05.2019

CENA: 2285zł

Cena obejmuje: przelot na trasie Poznań – Antalya – Poznań, obowiązkowe opłaty lotniskowe i obowiązkową dopłatę transportową, transfery lotnisko – hotel – lotnisko na wyłączność grupy 45 osobowej, zakwaterowanie: 7 noclegów w pokojach dwuosobowych standard, wyżywienie all inclusive 24 H, ubezpieczenie KL i NW – do 20.000€/osobę, opłatę TFG, opiekę rezydenta, serwis plażowy, Wi-Fi.

Zarezerwuj wycieczkę